Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180434
Opis produktu
Zameriavame sa na dizajn, výrobu mobilných obchodov a propagáciu značky elektrických vozidiel.
Auto z pouličného obchodu v kombinácii s únosom, občerstvením, pouličnými nápojmi, oblečením, krásou a inými priemyselnými odvetviami
Rôzne formáty, vývoj najunikátnejšej a najdôležitejšej hodnoty mobilných obchodov,
Street Street Auto, aby sa stal pouličným scénou, aby uliční zákazníci najrýchlejšie realizovali obchodnú hodnotu.
O vlastných elektrických vozidlách pre ulice pre tých, ktorí potrebujú prevádzkovať obchod, aby vykonávali obchodné činnosti
Ak chcete poskytnúť podporné služby, vám môže poskytnúť profesionálne, personalizované služby prispôsobenia,
Používatelia môžu byť založené na priemysle a personalizovaných potrieb, aby poskytovali prispôsobené, takže používatelia pouličných používateľov
Úspešné tempo je rýchlejšie!
Vlastnosti 4,2 m mobilného elektrického občerstvenia rýchleho občerstvenia/nákladného vozidla/prívesu/prívesu vonkajšie použitie s pohonom 1 kolesá: Štyri veľké kolesá 2 podvozok: integrálna oceľová konštrukcia a komponenty zavesenia ošetrené s hrdzou odolnou proti hrdzi
ochranný povlak. 3 Body: škrupina zo sklenených vlákien, strednou vrstvou je tepelná izolácia, doska dyhy a vnútorná stena je
Hliníkový kompozitný panel s vysokým obsahom kvality.A Servisné okno vpredu, jedno vetranie
Výstup a jedno dvere, dosky z nehrdzavejúcej ocele, dokončený vodný systém. 4 podlahy: neplatné podlahy (hliník) s odtokom, ľahko sa čistí. 5 elektrických príslušenstiev: osvetľovacie zariadenia, multifunkčné zásuvky, guvernér napätia, poistka/pripojenie
| Telefón/whatsapp | 0086-17719878449 |
| Záruka základných komponentov | 1 rok |
| Názov modelu | KN-známy |
| Motor | 4 kW |
| Marketingový typ | Nový produkt 2020 |
| Číslo modelu | KN-420 |
| Batéria | 6ks/72V |
| Maximálne odporúčanie hmotnosti | 1500 kg |
| Stav | Nový |
| Chemický | Žiadny |
| Značka | Známy |
| Odchádzajúci inšpekcia | Založený |
| Vonkajšia dimenzia | 420*194*238 cm |
| Poskytovaná služba po predaji | Voľné náhradné diely |
| Rýchlosť | 20 km/h |
| E -mail | Sunny (at) známemachine.com |
| Názov produktu | Mobilné elektrické občerstvenie rýchleho občerstvenia vozíka |
| Dĺžka položky | 400inch |
| Záruka | 1 rok |
| Výška položky | 210inch |
| Váha | 1280KG (Max load weight 400KG) |
| Rozmer (l*w*h) | 420*194*238 cm |
| Attn | Slnečno Wang |
| Správa o teste strojov | Založený |
| Váha položky | 860kg |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Showroom | Žiadny |
| Základné komponenty | Pumpovať |
| Kľúčové predajné miesta | Dlhá životnosť |
| Maximálny počet najazdených kilometrov | 70 km |
| Po záručnej službe | Technická podpora videa, Podpora online, náhradné diely, Údržba a opravy v teréne |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Špeciálne funkcie | Občerstvenie |
| Kapacita strojov | KN-420 |
| Typ položky | príves |
| Šírka položky | 200inch |
| Miesto pôvodu | Hunan, Čína |
Povinné polia sú označené *
663-48344-00 nylonový kábel nahrádza pre prívesné motory yamaha 2t 40hp 60-90hp 4t f8-f100 diaľkové ovládacie prvky 663-48344 úvod produktu podmienka: novinka názov produktu: kábel, diaľková diaľková co číslo dielu výrobcu: 663-48344-00 používa
hlavné vlastnosti: kawasaki jet ski universal plávajúce remienok na zápästie z rúk bude špeciálna chloroprénová gumová tkanina vznášať sa na špecifikáciách hladiny vody: materiál: pc+gumová farba: čierna a červená veľkosť: dĺžka drôtu: približne 12 cm/4,72
špecifikácie: meno: t5t6 rotujúci podvozok model: hw-trs veľkosť produktu: 57*46*5 cm materiál: oceľ farba: čierna veľkosť balenia: 60*50*8 cm čistá hmotnosť: 11,25 kg aplikácia: rv, nákladné auto, úžitkové
vlastnosti: ootdty tento skladací krok je nevyhnutnosťou pre majiteľov lodí, nadšencov jachty, používateľov nákladných vozidiel a ďalšie. jeho robustná nehrdzavejúca oceľ zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť, keď sa dostane do vozidla a mimo
1. názov produktu : jet, main (#160) 2. číslo diel : 6h1-14943-39-00 3. pre prívesné miesto :no yamaha 60, yamaha 75, yamaha 80, yamaha 90
sherryberg kit pre fajs 45dcoe carb repair rebuild pre weber 40 dcoe plná maxi servisná súprava súprava tesnenia pre weber 40 dcoe obrázky zobrazené všetky diely, ktoré získate.
popis: 【kompatibilita】: tento produkt je vhodný pre manuálne vysokozdvižné vozíky noli forklift yiba, vďaka čomu je nevyhnutným príslušenstvom na údržbu vášho zariadenia. 【rozmery olejového uzáveru】: olejový uzáver s horným priemerom 42 mm,
opis profesionálny odtrhaný brzdový kábel pre komerčné alebo príležitostné použitie tento zoznam je určený pre červený sekundárny spojovací kábel právna požiadavka na všetky brzdené prívesy (3 body na licencii a pokuta, ak nie sú namontované
1. názov produktu : vnútorný kryt, výfuk 2. číslo: 63v-4111-00-1s 3. aplikácia produktu: nové časti vnútorné časti, výfuk, yamaha, 63v-4111-00-1s sa používa alebo prívesná: yamaha 9.9, yamaha 13.5, yamaha 15
ľahká inštalácia slide sunshade vodotesná rám: vysoko kvalitný profil zliatiny hliníka. sprchová závesy: honeycomb netkaná látka. vzhľad: konvenčné farby sú oblohy modré a béžové; môžu sa tiež prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. regular
zavláknička kľučky kľučky s kľučkou s pádlom slepací kľučkar vlastnosti: 1. navrhnuté pre všestrannosť: vstupné dvere rv je špeciálne navrhnuté pre cestovné prívesy, ale jeho všestranná povaha je rovnako vhodná pre nákladné prívesy, prívesy
podmienka: 100% úplne nový a vysoký kvalitný veľkosť: ako obrázok montáž: pre go kartround 270 mm pár, iame x30 otk crg balenie zahŕňa: 2x m8*270 mm riadenie zviazania zlata -hliníkové tyče s hliníkom s 8 mm závit pre pretekárske motokáre -premium
aplikácia: táto motorová súprava 809885a1 sa hodí k mercuiser mercruiser force mariner nasledujúce modely a komponenty: 55hp 55hp 0g290585 cez 0g589999 power tink (s/# 0g357070 a up-žltá výplňová zástrčka) 60hp 60hp 9885345 thru 9973099 výkon (s/#
úvod produktu 1. name : kábel, škrtiaca škrtiaca klapka 2. number: 63610-96321-000, 6361096321000, 63610-96321, 6361096321, 63610 96321 3. tento produkt je vhodný pre : suzuki dt15, suzuki dt20, suzuki dt25, suzuki dt30, suzuki dt9.9 1983 dt15eld
trailer half cayle náboje 6-139.7 čiapka: 3500 libier/pár