Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180296
Čím vyššia je verzia Android, tým väčšia je pamäť; Čím viac funkcií bude mať, tým bude stabilnejší systém.
Farebné gombíky
Môžete zmeniť farbu tlačidla.
Verzia T4Plus, T8, TS18, T10 podporuje zrkadlenie pripojenia mobilných telefónov Android a iOS, obrazovka mobilného telefónu sa zobrazuje na obrazovke rádiu, jazda je pohodlnejšia a inteligentnejšia.
Nákup FAQ: Produkt podporuje tlačidlá riadenia volantu podporujú pôvodné fotoaparáty automobilov (požadované CANBUS) podporuje neorginálne kamery (podporuje viac fázových mechanizmov) podporuje pôvodné funkcie automobilu, ako sú nastavenia klimatizácie (požadované CANBUS, viac originálnych funkcií automobilov súvisia s originálne auto) je vhodné pre vaše auto? 1. Skontrolujte zodpovedajúci model a rok produktu a automobilu 2. Porovnajte inštalačnú polohu produktu s automobilom, ktorý je potrebné vylepšiť 3. Skontrolujte, či je rozhranie napájacieho kábla produktu vhodné pre vaše auto (poznámka: Nie všetky rozhrania z pôvodného vozidla je potrebné pripojiť
V porovnaní s pôvodným autom je obrazovka väčšia, farby sú živšie a podporuje prezeranie z viacerých uhlov. Nový rám sa vyrába podľa pôvodného vozidla, ktorý dokonale zapadá do vášho automobilu a ľahko sa inštaluje.
Pre Nissan Tiida C11 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2010 2012 2012 2013
S10 podporuje viac sieťových pásiem 4G+WiFi
Podporte zobrazenie rozdelenej obrazovky akýchkoľvek 2 aplikácií, ktoré kombinujú podľa vlastného uváženia.
Uspokojte vyššiu snahu používateľov na zlepšenie zvuku automobilov
| Systém Android | Android 11 (S10) |
| Slot TF/Micro SD | 2 |
| Zadná kamera | Podporovať |
| 4G sieť+wifi | Podpora (S10) |
| Výkon | 4*50W |
| Pripojte externý mikrofón | Podporovať |
| Tiida-ročný | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Veľkosť | 9,7 " |
| Karplay | Podporovať |
| Pripojte sa k DVR USB ADAS | Podpora USB ADAS |
| Vhodný pre model automobilu | Pre Nissan Tiida C11 2004-2013 |
| Pre značky/model vozidiel | Nissan |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G |
| Napätie | 12V |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Írsky, Bieloruský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, český, Lotyš, Rumunský, Malajský, Macedónsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Thajský, Turecký, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, hindčina, Urdu India, Angličtina, Vietnamský |
| Operačný systém | Android 11 |
| Odvolanie | 128g |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Búchať | 1g/2g/4g/6g/8g |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Rozlíšenie | 1024*600/1280*720 |
| Veľkosť položky | 24 cm*20 cm*12cm |
| Klimatizácia | Podporovať |
| Osvedčenie | CE |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Rozhranie | USB |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Vrátane rámca | Podporovať |
| Pripojte USB TPMS | Podporovať |
| Nissanový model | Tiida |
| Materiál | Plastový |
| Značka | Jmcq |
| 8-jadra+DSP+48EQ | Podpora (S10) |
| Váha položky | 1.7kg |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Originálne ovládanie volantu | Podporovať |
Nie všetok tovar, ktorý si objednal
Povinné polia sú označené *
vhodné modely: pre hyundai tucson jm 2004 ~ 2009 pre hyundai sonata yf 2009 ~ 2014 pre hyundai sonata nf 2004 ~ 2010 pre hyundai sonata gf 2010 ~ 2014 pre hyundai veracruz ix55 2008 ~ 2012 pre kia ceed (ed) 2006 ~ 2012 pre kia
proti krádež v reálnom čase lokalizátor wifi + lbs + gps poloha car/osoba/pet tocker tracker anti-lost zariadenie pet vozidla strata sledovača vlastnosti: 1. pokročilé funkcie: mini gps tracker ponúka hd gps, wifi, lbs a gps polohovanie, sledovanie v reálnom
mekede 7 palcov pre fiat 500 2016 2017 2018 2018 car radio multimedia stereo wireless wireless carplay android auto touch screen gps wifi wifi >> prečo zvoliť mekede? 1. www.formove.sk top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je neustále pracovať
10.1 '' 2din car radio android 13.0 multimediálny prehrávač autoradio 2 din vertikálna obrazovka gps wifi bluetooth fm auto audio stereo
pre audi q5 2009 -2017 poštovné: zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave. 1)
funkcie bluetooth + vstavaný mikrofón 2 usb, usb rýchle nabíjanie podpora hovorov s bezplatnými bezplatnými. podporte pokročilý režim prenosu zvuku. podporte hodiny naznačujúce, že napájanie je vypnuté. vysokokvalitné digitálne
poznámka: po prijatí balenia okamžite skontrolujte, či je produkt poškodený. ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte ma okamžite. nedokázali ste nás nájsť priamo pre výber obchodu, ktorý plne spravuje www.formove.sk. sme vašim najspoľahlivejším
2 v 1 boxe wireless carplay android auto wireless spotify pre mazda toyota mercedes peugeot volvo support netflix musíte vidieť pred nákupom: všimnite si: -ak vaše auto nie je v továrni oem wired carplay alebo android auto, dokonca si kúpte náš produkt,
vlastnosti produktu: ◆ systém monitorovania bezdrôtového záložného fotoaparátu vám môže pomôcť obrátiť sa alebo parkovisko. ◆ zrkadlo zadného pohľadu a spätná parkovacia zálohovacia záložná monitor 2 v 1 ◆ plná farba tft lcd 2ch
pre bmw e46 sedan 4-dora (1998-2005) pre bmw e46 coupe 2-dvery (1999-2006) pre bmw e46 cabrio 2-door (1999-2006) pre bmw e46 touring 5-dočerové (1999-2005) pre bmw e46 hatchback 3-dora (2000-2004) pre bmw e46 m3 (2000-2006) pre rover
je nová vylepšená verzia kindt ma150ma700 supportusb/fm/mp3play veľké miesto, kvalita vývozu do európy, vítajte maloobchod / veľkoobchod funkcie: vysoko kvalitný vstupný a výstupný blokovanie rca a výstupný výstupný riadok reproduktora / diaľkový
tipy na využitie produktu adaptér h-air je vhodný iba pre autá s káblovou kartou alebo káblom android auto.
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
zahrnutý balík: 1* android car gps multimediálny hráč 1* pôvodný rám 1* zadný fotoaparát (voliteľný) 1* hnacím zapisovačom (voliteľné) 1* vstavaný chladiaci ventilátor (voliteľné) 2* usb dátové káble 1* gps anténa 1* rca kábel 1* napájací kábel ★
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
hodí sa pre auto na ľavej ruke 6 série f06 f12 2010-2017 cic nbt system všimnite si: auto musí mať funkciu aux / ami, ak žiadny z nich nie je kompatibilný; ak má auto ami výstup, pls extra nákup kábla od jadier us s450: 8-jadrová ram+rom:
pre opel insignia vauxhall insignia buick regal 2008-2013 tipy: žiadny dvd nakladač alebo uviaznutý, disk nefunguje pozor: iba fit cd300 cd400, (nie fit dvd600 / dvd800) čo je to auto? systém android 13 capactive 1024x600 hd obrazovka cpu:
Kupujúci
Parcel prišiel s malým oneskorením, všetko zahrnuté, ako je opísané, po inštalácii pridám spätnú väzbu.