Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180199
Qualcomm Chip pre Multimediálne zobrazovacie zariadenie Mercedes-Benz Android Android, podporu 10,25-palcový displej obrazovky, vstavaný internet 4G a WiFi, prepojenie automobilových automobilov CarPlay Screen, pôvodný systém automobilu a systém Android je možné prepínať Pripojené na internet na sťahovanie aplikácií, prehrávanie rôznych scén, video a hudbu, navigácia, prehliadanie webu.
Potvrďte multimediálny systém vozidla a vyberte si kúpiť
Ten, ktorý sa zhoduje s verziou NTG pôvodného automobilu, platiť
pozornosť rozlišovať medzi držiteľom karty SD a držiteľom kariet TF.
Použiteľný model a rok :
Pre Mercedes-Benz Class S W221 LHD 2006-2009 NTG 3.0
Pre Mercedes-Benz Class S W221 LHD 2010-2013 NTG 3.5
Pre Mercedes-Benz Class CL W216 LHD 2010-2013 NTG 3.5
Metóda prenosu zvuku:
Všimnite si, 1, pozrite sa na zvukové rozhranie v boxe na rukavice, toto sú AMI a RCA
Rozhrania pre AUX Audio výstup.
2. Ak nevidíte zvukové rozhranie, potrebujete zvuk výstupného zvuku optického vlákna
Poznámka: V pravom hornom rohu rukavicovej škatule
Porovnanie funkcií platformy:
O tarifách ,
Špecifikácia produktu
Systém: Android 14
Procesor:
CPU: ARM Comèx-A73X4, Cortex-A53X4
Frekvencia CPU: 2,1 GHz
Jadrá: 8 jadier (okta)
CPU Bit: 64 bit
GPU: Adreno 610
Pamäť:
Pamäť Uning: LPDDR4 8G
Pamäť úložiska: EMMC 5.1 64G/128G/256G
Displej:
Veľkosť obrazovky: 10,25 palca
Rozlíšenie: 1920x720
Scree Craft: IP-Glare IPS
Dotyková obrazovka: viacdovná kapacitná obrazovka
Komunikačný kanál:
Wi-Fi 5 (a/b/g/n/ac)
4G CDMA2000 1X / EVDO Rev.a (SRLTE), 4G FDD / TDD, HISPA+
| Záruka | 0 |
| Chemický | Žiadny |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Rozlíšenie | 1920*720 |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Formát digitálnych médií | CD, DVD-R/RW, Dvd-ram, Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Maximálna externá pamäť | 64g |
| S350-ročný | 2006, 2012, 2013 |
| Veľkosť | 10.25 |
| Značka | Jun tian |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G |
| Odvolanie | 64g |
| Kategória | Skapdragón |
| Model Mercedes-Benz | S350 |
| Napätie | 12V |
| Jedáleň | Jeden din |
| Predvolená stanica | NO |
| Pre značky/model vozidiel | Mercedes-Benz |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Búchať | 8G |
| Váha položky | 4kg |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Čipová sada | A73*7 A53*4 |
| Osvedčenie | CE |
| Operačný systém | Android 13 |
| Veľkosť položky | 10,25 palca |
| Tunerový typ | NO |
| Materiál | Absencia |
| Procesor | 665 |
| Príslušenstvo | Áno |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| OEM č. | W221 W216 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
Povinné polia sú označené *
voliteľné externé zariadenia kliknutím na obrázok môžete kúpiť ďalšie voliteľné externé príslušenstvo, ak ho potrebujete. úplne nový rádiový prehrávač s androidom parametre hráčskych modelov podporte bezdrôtové carplay a wireless
tester alkoholu profesionálny dych alkoholový tester usb nabíjateľný dychový test alkoholový test digitálny displej pre profesionálne použitie vlastnosti: 1. hygienický dychový dych: nekontaktná, dychová prevádzka tohto testera alkoholu zaisťuje bezpečný
špecifikácia: bluetooth 5.0 podporuje pokročilý profil distribúcie zvuku funkcia vylúčenia vysoko kvalitné digitálne fm stereo rádio predvoľba 18 staníc (frekvencia: 87,5-108 mhz) podporuje čítačku kariet usb / sd / mmc podporuje
300 ml dvojitého sprejového vozidla vzduchový zvlhčovač so 7 farebnými svetlami mini zvlhčovač snímač dynamický zvlhčovač pre domácu kanceláriu vlastnosti: 1. dynamické režimy rozprašovania: zažite zvlhčovač vzduchu vozidla s dvoma možnosťami
>> prečo nás vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru a softvéru rádiu multimedia player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. poskytujeme aktualizácie pre firmvér,
tipy na využitie produktu adaptér h-air je vhodný iba pre autá s káblovou kartou alebo káblom android auto.
nový parkovací senzor pdc pre vw caddy cc golf passat tiguan audi a1 a3 a4 a5 a6 a6 a8 tt skoda superb seath seta altea 4h0919275a 1. pred nákupom potvrďte číslo dielov alebo poskytnite pôvodný tvar obrazu produktu. alebo porovnajte položky na obrázku s vlastným
toyota land cruiser prado 150 2014 predný grilovanie kamery 2015 front night vision camera weproof pred odoslaním budú skontrolované všetky fotoaparáty. špecifikácie: snímač obrazu: 1/4 palca ccd farba televízny systém: ntsc a pal efektívne
【v50 je dvojkanálová doska s predným fotoaparátom a 140 ° zadnou kamerou a 60 ° zadnou kamerou a 140 ° zadnou kamerou. back. poskytujeme vám vynikajúcu ostrosť videa a pozoruhodnú kvalitu produktu s neuveriteľne dobrou hodnotou a poskytujeme doplnok fotoaparátu (vynikajúce
opis postavený bezdrôtový bt, navigačný systém gps. funkcia: ● vysoké rozlíšenie 10-palcové 2,5d temperované sklenené zrkadlo automatický rádiový prehrávač ● portrét/krajina: obrazovka je možné otáčať o 180 ° a dá sa kedykoľvek
zjcgo car zadný pohľad na spätnú zálohu parkovanie ahd 1080p fotoaparát pre mercedes benz smart fortwo ed city coupe forjeremy 451 použiteľné modely : pre mercedes benz mb smart fortwo / smart ed pre mercedes benz smart city-coupe pre smart
nové autá zadné zobrazenie parkovacia kamera parkovacia kamera 95760-a2100 95760a2100 pre hyundai santa fe 13-16 / kia ceed 12-16 pozor: pred zakúpením nezabudnite zavolať miestnemu predajcovi a overte, či je vaše číslo dielu presnou zhodou s týmto číslom dielu nadviazanie
tento stroj je vhodný pre: android 14 pre toyota corolla verso ar10 2004-2009 poznámka! >>> canbus nie je v predvolenom nastavení zahrnutý, ak má vaše pôvodné auto rádio napájacieho zosilňovača, kúpte si dekódovanie canbus, vďaka! poštovné: zásielka
hlavné vlastnosti: 1. operačný systém: android 13 2. veľkosť obrazovky: 9,7-palcová digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením 3. rozlíšenie obrazovky 1024*600/1280*720 4. pamäť: 2 gb+32 gb/4 gb+64 gb/8+128 gb (voliteľné ) 5. procesor: 4 jadro/8 jadro 6. výstupný
opis 1. sme oficiálny obchod www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. 4.
3-5 palcové reproduktory automobilov automatické dvere zvukové subwoofer vysoko kvalitné výškové reproduktorové reproduktorové frekvenčné reproduktory o tejto položke *3-5 palcový vysoký kompresný výškový výšku *citlivosť: 99db pre 3inch/105 mm 98db pre 4inch/130