Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180154
Prečo zvoliť auto navirs car rádio?
1. Navirs je najlepšia značka www.formove.sk, s 15 -ročnou profesionálnou výrobnou a predajnou skúsenosťou. Predávame hlavne multimediálne produkty za rôzne typy automobilov, ako sú Audi, BMW a Mercedes Benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. Váš cieľ je Poskytovať zákazníkom najlepšie produkty a služby a zároveň poskytovať bezplatné aktualizácie firmvéru
2. Všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite sa, že vysoká kvalita.
3. SPRÁVA V OUT do 24 hodín od miestneho skladu (ES, PL, RU, USA, CN), ES a PL je možné poslať do celého európskeho regiónu
4. Ak má produkt problém do 15 dní, dodávame bezplatný návrat a vrátenie peňazí alebo nahradíme nový stroj priamo za vás, ale najskôr nás kontaktujte, aby ste komunikovali, neotvorte spor
5. Daň DPH nezahŕňa, to je možnosť kupujúceho, pre kupujúcich, ktorí z Európskej únie, objednávajte sumu pod 150 euro potrebuje platiť DPH na www.formove.sk, objednávka nad 150 eur z Číny by mala platiť daň pri príchode lokálneho parcela miestneho zvyku
| Wrangler-Rent | 2008, 2009, 2010 |
| Pre značky/model vozidiel | Džíp |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Rozhranie | 32g/64g/128 g/256g |
| Tunerový typ | dsp |
| Predvolená stanica | Fm/am |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Záruka | 2 rok |
| Váha položky | 2kg |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Chemický | Žiadny |
| Výkon | 4*45W |
| Veľkosť | 9" |
| Príslušenstvo | Vrátane |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Veľkosť položky | 9 |
| Značka | Rsnavi |
| Materiál | QLED+ABS |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Napätie | 12V |
| Procesor | 4/8 jadro |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Čipová sada | 7862/TS10/T5 |
| Operačný systém | Android |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Džípový model | Drôt |
| Rozlíšenie | QLED 1280*720/2000*1200 |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Osvedčenie | CE |
Povinné polia sú označené *
pre lexus gs gs300 gs350 gs400 gs430 gs450h 2004-2012 antencia: keď zadáte objednávku, uveďte nasledujúce dôležité informácie. ďakujem vám 1. obrázok centra konzoly 2 model automobilu 3 výrobný rok pre android 13,0 4 gb 64 gb môže
poznámka: 1. cena za navigáciu vrátane rámu, hlavnej jednotky (obrazovky), napájacieho zväzku a všetkých príslušenstva na navigáciu. 2. ikony rozhrania používateľského rozhrania sa môžu z dôvodu aktualizácií systému mierne zmeniť, pozrite si skutočný
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
uplatniteľné modely a roky poznámka: prosím, kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte systémový model, môžete poslať centrálny riadiaci graf pôvodného vozidla zákazníckemu servisu a dať podrobnému modelu a roka automobilu zákazníckemu servisu, ďakujem!
kamery voliteľné tipy, o možnostiach c: skontrolujte, či jednotka android podporuje fotoaparát ahd1080p! ak nie je možné zvoliť ahd1080p, fotoaparáty ahd1080p nie sú podporované! prejdite na nastavenia auta >> továrenské nastavenia >> nastavenia
balík, ktorý dostanete, zahŕňa: 1.radio zariadenie*1 2.plug a prehrávanie kábla *1 3.gift reverzná kamera *1 (s výnimkou 8141) 4.gift externý mikrofón *1 (s výnimkou 8141) pre sedadlo ibiza 6j 2009-2013 poznámka: 1.
2 din car radio pre chevrolet lacetti j200 pre buick excelle hrv 2004-2013 pre daewoo gentra 2 carplay gps rds audio fm stereo 8-core procesor prijatie základných algoritmových technológie a výkonného 8-jadrového cpu chip.a 6 gb vyrovnávacej pamäte s 128 gb pamäte,
všimnite si: 1. produkty v obchode sú venované špeciálnym vozidlám. model a rok na názve a obrázku sú určené iba na referenciu. 2. obrázok polohy svetla poznávacej značky v kufri musí byť zaslaný zákazníckemu servisu na overenie, aby sa zabezpečilo,
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
hlavné vlastnosti 1. podporuje rozdelenú obrazovku zobraziť dve funkcie súčasne. 2. inštalácia aplikácií pre android v obchode play a z neznámych zdrojov. 3. gps navigácia s aplikáciami android podľa vášho výberu. 4. wifi connection.mirror
prečo zvoliť tieyez 1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ
zahrnutý balík: 1* android car gps multimediálny hráč 1* pôvodný rám 1* zadný fotoaparát (voliteľný) 1* hnacím zapisovačom (voliteľné) 1* vstavaný chladiaci ventilátor (voliteľné) 2* usb dátové káble 1* gps anténa 1* rca kábel 1* napájací kábel ★
popis popis popis špecifikácia položka hodnota typ dual-zone typ chladenia compressor cholading režim mraznička, chladnička abs teplotný rozsah chladničky: +5 ℃ až +15 ℃; zmrazenie: -18 ℃ napätie 12v, 24v power 40w veľkosť 545*475*630 mm záruka 12 mesiacov certification
kompatibilné s: pre honda passport 2019-2025 perfektné zapadá arb integrovaná prístrojová vačka vyzerá ako originálny továrenský štýl, nie je potrebné prevádzkovať vodiče, všetko sa perfektne hodí. oznámenie o inštalácii arb
prosím, všimnite si : toto auto má dva rôzne snímky, ktoré nie sú zameniteľné. posúdte prosím na základe tvaru vzduchu. funkcie produktu: 1. podporte ovládanie volantu a zobrazenie pôvodných informácií. 2. produkty zahŕňajú: obrazovku,
bezdrôtové carplay android auto auto dsp car radio radio multimedia video player prenosná hd touch screen s usb aux vážený priateľ, vitajte. máme osem rokov skúseností s výrobou rozhlasov na dvd car so zameraním na zahraničné trhy. *1.tax: naša cena nezahŕňa
(severná amerika/európa/veľká británia/nemecko/austrália)-navigácia gps car 7 -palcový automobil gps navigácia eu au americká mapa hd tft totping scron gps navigator 256 mb+8g prenosná navigácia automatického satelitu gps vlastnosti: 1. všestranná