Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179854
Voliteľné externé zariadenia
Kliknutím na obrázok môžete kúpiť ďalšie voliteľné externé príslušenstvo, ak ho potrebujete.
Úplne nový rádiový prehrávač s Androidom
Parametre hráčskych modelov
Podporte bezdrôtové CarPlay a Wireless Android Auto
Podporte pôvodné ovládanie tlačidiel volantu.
Prepnite skladby a sledujte a zmeňte hlasitosť volantu na volante, poskytuje vám pohodlie a bezpečnosť.
Podporte pripojenie Bluetooth
Bluetooth Music, Bluetooth Phoen Call, telefónny zoznam Bluetooth
Spport 4G Internet
Tam zabudovaný v slote SIM karty pre model, ktorý dokáže podporovať 4G internet, je kompatibilný pre väčšinu modemu 4G.
360 ° Panoramatický systém zobrazenia (voliteľný)
>> 3D multifunkčná perspektíva a podpora 4 zobrazenia Loop Nahrávanie 360 stupňov asistovaného riadenia kvality obrazu s vysokým rozlíšením, ktoré je schopné poskytovať vysokokvalitné obrázky v drsných prostrediach, či už vo dne alebo v noci
>> iba vtedy, keď si kúpite prehrávač s 360 fotoaparátom, môžeme vám poslať prehrávač, ktorý dokáže podporovať 360 fotoaparátu, takže nás kontaktujte, ak si môžete kúpiť prehrávač bez fotoaparátu 360, zároveň chcete, aby podporoval 360 fotoaparátu Inak vám pošleme ten, kto nemôže podporovať 360 fotoaparátu (predvolené), ak si kúpite iba ten, ktorý má zadnú kameru alebo prednú kameru.
Full HD DVR ADAS Camera (voliteľné)
Dokáže zaznamenať vysoké rozlíšenie a širokouhlý videozáznam a video je možné automaticky zahrnúť a uložiť na karte SD.
Podporujte 200 ° široký pohľad na pohľad zadné zobrazenie fotoaparátu
| Záruka | 2 rok |
| Chemický | Žiadny |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Rozlíšenie | 2000*1200p/1280*720 |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Formát digitálnych médií | CD |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Android Auto | Bezdrôtové Android Auto (voliteľné) |
| Veľkosť | 9" |
| Značka | Autoneveee |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporovať CAN-BUS |
| Odvolanie | 256g/128 g/64 g/32g |
| Kategória | Multimediálny hráč |
| Karplay | Bezdrôtové CarPlay (voliteľné) |
| Výkon | 45 W |
| Búchať | 2g/4g/6g/8g |
| Predvolená stanica | 875 |
| Osvedčenie | CE |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Materiál | Absencia |
| Jedáleň | Jeden din |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Čipová sada | 6686/7708/8035/4755 |
| Multimediálny hráč | Žiadny 2DIN |
| Operačný systém | Android 12 |
| Váha položky | 1.5kg |
| Tunerový typ | Fm/am |
| Napätie | 12V |
| Procesor | FYT/NWD |
| Príslušenstvo | Kamera Sony |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Pre značky/model vozidiel | Opel |
| Pôvod | Pevninská Čína |
Povinné polia sú označené *
prečo zvoliť soarcomer 1. spoločnosť je zriadený už 15 rokov. užite si životnosť inteligentných automobilov je koncept našej spoločnosti. zaviazali sme sa poskytovať inteligentnejšie, kvalitnejšie a lepšie skúsenosti s produktmi, ktoré slúžia zákazníkom
položka popis: automobilový pohľad na fotoaparát / zálohovanie parkovacia kamera / špz hd ccd night vision + vodotesný + prudký náraz + vysoká kvalita + 170 široký uhol poznámka: vážený zákazník, pred zadaním objednávky musíte
vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou dvd radio, zamerania sa na zahraničné trhy. dobrá cena továrne, akceptujte agenta country city oem.ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra-
priateľ, od dnešného dňa bezplatný hd back camera 60usd. najnovšia gps mapa 90usd ako darček teraz. a bezplatná obrazovka hd 1024* 600 v hodnote 50 usd. android 13! dvd dvd player dvd dvd + quad /osem jadro + ddr3 2gb /4gb /6gb /8 gb flash + rom16gb
pre bmw e46 sedan 4-dora (1998-2005) pre bmw e46 coupe 2-dvery (1999-2006) pre bmw e46 cabrio 2-door (1999-2006) pre bmw e46 touring 5-dočerové (1999-2005) pre bmw e46 hatchback 3-dora (2000-2004) pre bmw e46 m3 (2000-2006) pre rover
balenie balcagecarton box s plastovou penou vo vnútri dodací čas1-2 pracovné dni pre objednávku vzorky, 10-155 dní na výrobu hromadnej objednávky zaručte čas1 rokov pre všetky naše výrobky dodacia cestadhlfedexemsupsaramex dodanie uistite
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
predvolený napájací kábel je určený pre typ a a auto, ktoré nie je v továrni oem fotoaparát alebo zosilňovač, ak je vaše auto typ b a bolo s jedným z nich, kontaktujte nás s vašim autom pôvodným rádiovým konzolom predným a zadným pohľadom, aby ste si kúpili jack
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
uplatniteľné modely a roky poznámka: kontaktujte zákaznícky servis a potvrdte systémový model, môžete poslať centrálny riadiaci graf pôvodného vozidla zákazníckemu servisu a dať podrobnému modelu a roka vozidla zákazníckemu servisu, ďakujem! lhd
12,5 palca najnovší android 13.0 systémová hlava multimedia player pre spoločnosť lexus lx570 2007 2008 2009 2010 2012 2012 2013 2014 2015 os android 13.0 pridajte ďalšie funkcie nižšie 1. jednoduché inštaláciu, zapojenie a prehrávanie, podporuje
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
10ks vymazanie zvukovej hlavy pre páskové kazety cassette deck audio player ease head le17b le17b
hlavné vlastnosti: 1. operačný systém: android 13 2. veľkosť obrazovky: 9,7-palcová digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením 3. rozlíšenie obrazovky 1024*600/1280*720 4. pamäť: 2 gb+32 gb/4 gb+64 gb/8+128 gb (voliteľné ) 5. procesor: 4 jadro/8 jadro 6. výstupný
oblek original oem monitor 2013 pre bmw f10 birds eye eye 360 stupňov panoramatický výhľad prednú zadnú stranu obsahová parkovacia reverzná asistencia dvr dash poznámka: pred objednávkou prosím poraďte svoj model automobilu a rok, aby ste skontrolovali, či