Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179843
>> Prečo zvoliť Radio Store YelloBerry Car?
1. www.formove.sk Top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. Našim cieľom je neustále pracovať na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér Rádiu Multimedia Player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. Poskytujeme aktualizácie firmvéru, softvéru, používateľského rozhrania, UI, GPS navigačné mapy zadarmo.
2. Všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite sa, že vysoká kvalita.
3 365 dní po potvrdení potvrdenia, ako sú problémy s produktom, podpora do 15 dní, aby ste vrátili vrátenie peňazí, alebo priamo pre vás, aby ste nahradili nový stroj, ale kontaktujte nás, aby ste najprv komunikovali!
4. Záruka pre nás je možné predĺžiť na 2 roky
5. Problémy po predaji. Máme silný tím inžinierov, ak sa stretnete s akýmikoľvek problémami v procese nákupu a inštalácie, budeme na vyriešenie a môžeme vám poskytnúť technickú podporu pre inštaláciu, ako aj návody na usmernenie ! Pre Mercedes-Benz/CLK/W209 1998-2004
Pre Mercedes-Benz/E-W210 1998-2002
Pre Mercedes-Benz/G/W463 1998-2002 pre Mercedes-Benz/Vaneo 2002-2005 pre Mercedes-Benz/C-Class/W203 2000-2005 pre Mercedes-Benz/SLK/W170 1996-2002 pre Mercedes-Benz/CLK /C208/W208 1996-2008 *1.Tax: Naša cena nezahŕňa žiadnu daň zadáte objednávku.
*2. oblasti: Cena nezahŕňa poplatok za diaľku DHL, ak je vaše miesto vzdialené oblasť v DHL, musíte zaplatiť viac ako 45USD Remtoe Area, ak ho neplatíte, predajca ho neodosla od Dhl.
*3.Install: Navrhujeme, aby zákazníci vzali výrobky do obchodu s automobilom, aby našli profesionálnu osobu, ktorá ho nainštaluje, pretože nesprávna inštalácia môže zariadiť. Ak máte nejaké problémy so zariadením, kontaktujte nás pred otvorením sporu, Poskytneme vám dobré riešenie, väčšina sporov je spôsobená nesprávnym použitím alebo inštaláciou.
| Chemický | Žiadny |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Operačný systém | Android |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Odvolanie | 32g |
| Materiál | plast /hardvér /obrazovka |
| Formát digitálnych médií | CD, DVD-R/RW, Dvd-ram, Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Veľkosť položky | Zobrazenie obrazu |
| Čipová sada | Zobrazenie obrazu |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Búchať | 2G |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Výkon | 4*45 |
| Záruka | Zobrazenie obrazu |
| Napätie | 12V |
| Pre značky/model vozidiel | Mercedes-Benz |
| Veľkosť | 7" |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Predvolená stanica | Zobrazenie obrazu |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Rozlíšenie | 1024*600 |
| Značka | navifly |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Váha položky | 1.36 |
| Procesor | Zobrazenie obrazu |
| Kategória | Multimediálny hráč |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Estónsky, Bulharský, Leštiť, Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Rumunský, Malajský, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Thajský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, Angličtina, Vietnamský |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
Povinné polia sú označené *
【displej obrazovky s vysokým rozlíšením】 11,30-palcová veľká dotyková obrazovka môže zobraziť lepší obraz. dokáže zaznamenávať vysoké rozlíšenie, hladké obrázky, či už je to deň alebo noc, daždivé alebo hmlisté. 【overting assist】 keď sa
opis zostaňte s vašimi vozidlami na vzdialené informácie o spracovaní informácií pomocou tohto spoľahlivého navrhnuté pre kompatibilitu a stabilitu, to sa plynulo integruje s rôznymi modelmi. automobilí technici a nadšenci automobilov sa môžu
300 ml dvojitého sprejového vozidla vzduchový zvlhčovač so 7 farebnými svetlami mini zvlhčovač snímač dynamický zvlhčovač pre domácu kanceláriu vlastnosti: 1. dynamické režimy rozprašovania: zažite zvlhčovač vzduchu vozidla s dvoma možnosťami
ospravedlňujeme sa, náš produkt nemôže podporiť funkciu volantu pôvodného továrne. odporúčame zakúpenie nášho externého multifunkčného tlačidla volantu volantu, ktoré má pôvodný štýl automobilu, viac a silnejšie funkcie, stabilné pripojenie a môže
10.1 '' 2din car radio android 13.0 multimediálny prehrávač autoradio 2 din vertikálna obrazovka gps wifi bluetooth fm auto audio stereo
špecifikácie fotoaparátu: 1. senzor obrazu: ahd/cvbs 2. rovnako ako fisheye. 170 stupňov diagonálne, 170 stupňov horizontálne 3. efektívne pixely: ahd 1920*1080/cvbs 1280 x 720 pixelov. 4. vodná odolná: ip69 5. výkon: dc 12v 6.
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
špecifikácia: obrázkové senzory: 1/4 farba ostré ccd tv systém: ntsc predvolený uhol objektívu: 170 rozlíšenie: 420 tv riadky s/n: viac ako 48 db výkon: dc12v agc: auto blc: automatické vodotesné led led ligh led: 3 rozmer: 90x35x38mm parkovanie typ asistencie: zadný
dual dash cam 4k+1080p (4k predná kamera+1080p zadná kamera) zariadenie má dotykovú obrazovku 2,5d 10,26 palca ips, ktorý má rozlíšenie obrazovky 600 x 1600. 4k dash cam má 8 megapixelov, 170 ° širokopásmový uhol, môže vám veľmi jasne zachytiť číslo prednej poznávacej
2 din car radio pre chevrolet lacetti j200 pre buick excelle hrv 2004-2013 pre daewoo gentra 2 carplay gps rds audio fm stereo 8-core procesor prijatie základných algoritmových technológie a výkonného 8-jadrového cpu chip.a 6 gb vyrovnávacej pamäte s 128 gb pamäte,
ips obrazovka android 14 car pre suzuki alto 2009 2010 2012 2012-2016 gps navigation stereo carplay auto multimedia video dsp >> prečo nás vybrať? 1. alliexpress top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je usilovne pracovať na tom, aby ste
tento odkaz iba príslušenstvo, ak potrebujete multimediálny hráč automobilu, kliknite nižšie, choďte kúpiť: pre ovládanie volantu správne správne
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
tento stroj je vhodný pre: android 14 pre toyota corolla verso ar10 2004-2009 poznámka! >>> canbus nie je v predvolenom nastavení zahrnutý, ak má vaše pôvodné auto rádio napájacieho zosilňovača, kúpte si dekódovanie canbus, vďaka! poštovné: zásielka
hodí sa pre auto na ľavej ruke 6 série f06 f12 2010-2017 cic nbt system všimnite si: auto musí mať funkciu aux / ami, ak žiadny z nich nie je kompatibilný; ak má auto ami výstup, pls extra nákup kábla od jadier us s450: 8-jadrová ram+rom:
vysávač automobilu prenosný bezdrôtový nabíjateľný vreckový vysávač s led svetlom pre odstraňovač savacieho prachu led popis: schopnosť nabíjania typu c pre pohodlné nabíjanie na cestách. unikátny pravý tvar pre ľahkú navigáciu v tesných
zahrnutý balík: 1* android car gps multimediálny hráč 1* pôvodný rám 1* zadný fotoaparát (voliteľný) 1* hnacím zapisovačom (voliteľné) 1* vstavaný chladiaci ventilátor (voliteľné) 2* usb dátové káble 1* gps anténa 1* rca kábel 1* napájací kábel ★
bezdrôtové carplay android auto auto dsp car radio radio multimedia video player prenosná hd touch screen s usb aux vážený priateľ, vitajte. máme osem rokov skúseností s výrobou rozhlasov na dvd car so zameraním na zahraničné trhy. *1.tax: naša cena nezahŕňa
Kupujúci
Páči sa mi, že sa hodí dokonale, má všetky potrebné káble. Nemá však inštalačnú príručku, aj keď je ľahké ho namontovať.