Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179812
Porovnávacia tabuľka konfigurácie- Navirider
Základný
Norma
Protest
Plus
Vrchol
RAM+ROM
1 GB RAM
32 GB ROM
2 GB RAM
32 GB ROM
4 GB RAM
64 GB ROM
6 GB RAM
128 GB ROM
8 GB Ram
128 GB ROM
Internet
Wifi
WiFi+4G LTE Network
Vstavaný
WiFi+4G LTE Network
Vstavaný
WiFi+4G LTE Network
Vstavaný
WiFi+4G LTE Network
Vstavaný
Procesor
Procesor MTK 9216CH
AC8227L A7 1,3 GHz
Štvorkolka
Procesor MTK 3560
Štvorkolka
4*1,5 GHz
Procesor MTK 5760B
Octa Core 2,5 GHz
Procesor MTK 5760B
Octa Core 2,5 GHz
Procesor MTK 5760B
Octa Core 2,5 GHz
Karplay
X
X
Postavený v CarPlay
Android Auto
Postavený v CarPlay
Android Auto
Postavený v CarPlay
Android Auto
Vstavaný 360 panoramatický
X
X
Vstavaný 360 panoramatický
funkcia
(360 potrieb fotoaparátu
kúpiť osobitne,
4 fotoaparáty sú 75 USD)
Vstavaný 360 panoramatický
funkcia
(360 potrieb fotoaparátu
kúpiť osobitne,
4 fotoaparáty sú 75 USD)
Vstavaný 360 panoramatický
funkcia (360 fotoaparátu
potreby
na zakúpenie
samostatne,
4 fotoaparáty sú 75 USD)
Dsp
X
Kapely DSP-36
Kapely DSP-36
Kapely DSP-36
Kapely DSP-36
Verzia Bluetooth
MT6625 Bluetooth 4.0
MT6625 Bluetooth 4.0
MT6631 Bluetooth 5.0
MT6631 Bluetooth 5.0
MT6631 Bluetooth 5.0
Rozhlas
FM1; FM2; FM3;
FM1; FM2; FM3;
FM1, FM2, FM3
, AM1, AM2, RDS
FM1, FM2, FM3
, AM1, AM2, RDS
FM1, FM2, FM3
, AM1, AM2, RDS
Rozhlasový tuner
MT6625
NXP6856
NXP6856
NXP6856
NXP6856
Zosilňovač
7388
MOS7850
St TDA7850
St TDA7850
St TDA7850
Výstup
4*40W
4*50W
4*50W
4*50W
4*50W
USB USB1; USB2,
Podpora max.
2TB externý harddisk USB1; USB2,
Podpora Max 2TB External HardDisk USB1; USB2,
Podpora max.
2TB externý harddisk USB1; USB2,
Podpora max 2TB
Externý
USB1; USB2,
Podpora max.
2TB externý tvrdý harddisk
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Príslušenstvo | predvolený |
| Rozlíšenie | 1024*768 |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Chemický | Žiadny |
| Pre značky/model vozidiel | Lexus |
| Predvolená stanica | predvolený |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Leštiť, nemecký, Ruský, Francúzsky, Kórejský, Holanďan, Portugalský, japonský, Slovenský, Thajský, Turecký, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, Taliansky, Angličtina |
| Osvedčenie | CE |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Značka | Otojeta |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Rozhranie | Jack |
| Záruka | 1 -ročná záruka Číny od dňa nákupu |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Materiál | rám+sklo+kov |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Búchať | 4G |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Operačný systém | Android |
| Čipová sada | Poraďte sa so službou Store (alebo pozri popis) |
| Napätie | 12V |
| Výkon | 4*50 W |
| Veľkosť | 2,5 " |
| Procesor | Poraďte sa so službou Store (alebo pozri popis) |
| Váha položky | 3.5kg |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Veľkosť položky | 12,1 palca |
| Tunerový typ | predvolený |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Odvolanie | 128g |
| Kategória | Multimediálny Android |
Vynikajúce multimédiá! ! ! Pre profesionálnu inštaláciu to boli 3 dni a doteraz nemám čo sťažovať! Veľmi dobrá kvalita videa, je perfektná! Predajca dodáva rýchlo! ! ! Veľmi spokojný. Odporúčajte výrobky a predajcov! ! ! ! Vďaka.
Povinné polia sú označené *
čím vyššia je verzia android, tým väčšia je pamäť; čím viac funkcií bude mať, tým bude stabilnejší systém. farebné gombíky môžete zmeniť farbu tlačidla. verzia t4plus, t8, ts18, t10 podporuje zrkadlenie pripojenia mobilných telefónov
prečo zvoliť soarcomer 1. spoločnosť je zriadený už 15 rokov. užite si životnosť inteligentných automobilov je koncept našej spoločnosti. zaviazali sme sa poskytovať inteligentnejšie, kvalitnejšie a lepšie skúsenosti s produktmi, ktoré slúžia zákazníkom
kompatibilita: hyundai santa fe 3 generácia dm (08.2012-01.2019) so štandardnou navigáciou pri objednávaní nezabudnite uviesť: rok, pre ktorý trh automobilu, prítomnosť štandardného fotoaparátu alebo všestranného pohľadu, zosilňovač, navigácia hlavné
proti krádež v reálnom čase lokalizátor wifi + lbs + gps poloha car/osoba/pet tocker tracker anti-lost zariadenie pet vozidla strata sledovača vlastnosti: 1. pokročilé funkcie: mini gps tracker ponúka hd gps, wifi, lbs a gps polohovanie, sledovanie v reálnom
priateľ, od dnešného dňa bezplatný hd back camera 60usd. najnovšia gps mapa 90usd ako darček teraz. a bezplatná obrazovka hd 1024* 600 v hodnote 50 usd. android 13! dvd dvd player dvd dvd + quad /osem jadro + ddr3 2gb /4gb /6gb /8 gb flash + rom16gb
2 v 1 boxe wireless carplay android auto wireless spotify pre mazda toyota mercedes peugeot volvo support netflix musíte vidieť pred nákupom: všimnite si: -ak vaše auto nie je v továrni oem wired carplay alebo android auto, dokonca si kúpte náš produkt,
poznámka : toto nie je gps, je to iba pre kryt, nie funkčný ako anténa/gps číslo dielu: 2208201375, 220 820 13 75 toto je nové obaly pre modely mercedes benz s-triedy mercedes v rokoch 2000-2006 s anténou gps shark fin, ktorá sa nachádza
dual dash cam 4k+1080p (4k predná kamera+1080p zadná kamera) zariadenie má dotykovú obrazovku 2,5d 10,26 palca ips, ktorý má rozlíšenie obrazovky 600 x 1600. 4k dash cam má 8 megapixelov, 170 ° širokopásmový uhol, môže vám veľmi jasne zachytiť číslo prednej poznávacej
>> táto jednotka vystrelí nasledujúci model automobilu pre volkswagen touareg 2005-2011 pre volkswagen multivan/transporter 2005-2009 poznámka: tento produkt nemá ovládač dvd. >> 8,8 '' android 14.0 multimediálny hráč gps navigácia wifi car pre rádio
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
úvod funkcie: 1. pracujte s bezdrôtovým apple carplay, párovanie cez bluetooth, prenos cez wifi. 2. nová funkcia airplay, spojená s káblom usb, prehrávanie filmu/navigácie/hudby s iphone 3. pracovať tiež s káblovým carplayom, najskôr vypnite wifi a pripojte sa
5q0919275b pdc parkovací senzor pre audi a3 a4 q7 4mb a3 8v1 8vk 8vs b9 pre vw golf vii porsche 991 92a seat leon 5f1 pre vw a11 montáž: pre audi a3 (8v1, 8vk) [2012 -] pre kabriolet audi a3 (8v7, 8ve) [2013 -] pre limuzínu audi a3 (8vs, 8vm) [2013
hlavné vlastnosti 1. podporuje rozdelenú obrazovku zobraziť dve funkcie súčasne. 2. inštalácia aplikácií pre android v obchode play a z neznámych zdrojov. 3. gps navigácia s aplikáciami android podľa vášho výberu. 4. wifi connection.mirror
zahrnutý balík: 1* android car gps multimediálny hráč 1* pôvodný rám 1* zadný fotoaparát (voliteľný) 1* hnacím zapisovačom (voliteľné) 1* vstavaný chladiaci ventilátor (voliteľné) 2* usb dátové káble 1* gps anténa 1* rca kábel 1* napájací kábel ★
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
android for land rover discovery 5 l462 2017-2020 video player radio gps navigačné stereofónne multimediálne hlava audio obrazovka podrobná špecifikácia: 8g-64 gb carplay = ram 8 gb + rom 64 gb + dsp + bezdrôtová carplay + 4g + android 13 8g-128 gb
Kupujúci
S pomocou inžiniera bola inštalácia úplná a všetko bežalo hladko.