Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179795
| Chemický | Žiadny |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporovať CAN-BUS |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Napätie | 12V |
| Čipová sada | 6125/FYT7862/T5/8227L |
| Materiál | Absencia |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Veľkosť | 9" |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Záruka | 2 -ročná záruka |
| Značka | Gcpasr |
| Rozlíšenie | 1280*720/2000*1200 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Procesor | Qualcomm/FYT/NWD |
| Operačný systém | Android 12 |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Búchať | 2g/4g/8g |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Jedáleň | Jeden din |
| Pre značky/model vozidiel | Ford |
| Výkon | 45 W*4 |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Váha položky | 2kg |
| Veľkosť položky | 9 |
| Osvedčenie | CE |
Rýchlosť doručenia balíka bola veľmi rýchla a predajca mi tiež poslal inštalačnú príručku a logistický sledovací kód. Počas inštalácie som sledoval príručku bez toho, aby som sa stretol s akýmikoľvek problémami, s výnimkou toho, že na začiatku bol problém s pôvodným ovládaním vozidla.
Inštalácia je jednoduchá, všetko je nainštalované na svojom mieste a zariadenie je dobre bežné. Pripojenie je rýchle. Zvuk je lepší ako vstavaný. Všetky funkcie sú podrobnejšie a lepšie ako pôvodný systém.
Povinné polia sú označené *
položka popis: automobilový pohľad na fotoaparát / zálohovanie parkovacia kamera / špz hd ccd night vision + vodotesný + prudký náraz + vysoká kvalita + 170 široký uhol poznámka: vážený zákazník, pred zadaním objednávky musíte
pre lexus gs gs300 gs350 gs400 gs430 gs450h 2004-2012 antencia: keď zadáte objednávku, uveďte nasledujúce dôležité informácie. ďakujem vám 1. obrázok centra konzoly 2 model automobilu 3 výrobný rok pre android 13,0 4 gb 64 gb môže
špecifikácia: typ položky: kúrenie a ventilátory certifikácia: žiadne pôvod: pevninská čína názov modelu: fanúšikovia typ materiálu: pp výber napätia (voliteľné): 5v/12v/24v vstupné napätie: 5v (nabíjanie
pre audi q5 2009 -2017 poštovné: zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave. 1)
---> poznámka:-starostlivo skontrolujte, či je váš automobilový rok, model a central control schetegrame pred nákupom produktu, a starostlivo skontrolujte preventívne opatrenia uvedené na stránke s podrobnosťami, aby ste sa uistili, že nekúpite nesprávny produkt! ďakujem
>> prečo nás vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru a softvéru rádiu multimedia player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. poskytujeme aktualizácie pre firmvér,
ips obrazovka android 14 car pre suzuki alto 2009 2010 2012 2012-2016 gps navigation stereo carplay auto multimedia video dsp >> prečo nás vybrať? 1. alliexpress top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je usilovne pracovať na tom, aby ste
pre chevrolet suburban tahoe gmc yukon 2007-2013 carplay wifi car gps navigácia multimediálny hráč audio headunit car radio radio hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
predvolený napájací kábel je určený pre typ a a auto, ktoré nie je v továrni oem fotoaparát alebo zosilňovač, ak je vaše auto typ b a bolo s jedným z nich, kontaktujte nás s vašim autom pôvodným rádiovým konzolom predným a zadným pohľadom, aby ste si kúpili jack
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
hlavné vlastnosti 1. podporuje rozdelenú obrazovku zobraziť dve funkcie súčasne. 2. inštalácia aplikácií pre android v obchode play a z neznámych zdrojov. 3. gps navigácia s aplikáciami android podľa vášho výberu. 4. wifi connection.mirror
prečo zvoliť tieyez 1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ
nedeštruktívna inštalácia: nepotrebuje rozbité vodiče a nové programovanie; inštalácia nemá vplyv na normálnu záruku 4s shop.speciálny dizajn automobilov, pôvodná inštalácia prístavu auta priamo, je taká jednoduchá! vhodné na inštaláciu modelov
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
android os car radio vstavané carplay auto bt pre opel astra hj 2004 vectra vauxhall antara zafira corsa cd vivaro meriva veda >> prečo nás vybrať? 1. www.formove.sk top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je neustále pracovať na tom, aby
hodí sa pre auto na ľavej ruke 6 série f06 f12 2010-2017 cic nbt system všimnite si: auto musí mať funkciu aux / ami, ak žiadny z nich nie je kompatibilný; ak má auto ami výstup, pls extra nákup kábla od jadier us s450: 8-jadrová ram+rom:
prosím, všimnite si : toto auto má dva rôzne snímky, ktoré nie sú zameniteľné. posúdte prosím na základe tvaru vzduchu. funkcie produktu: 1. podporte ovládanie volantu a zobrazenie pôvodných informácií. 2. produkty zahŕňajú: obrazovku,
Kupujúci
Zatiaľ je to dobré, veľmi hladké na použitie, výkonná, čistá obrazovka, dobrá kvalita zvuku, presné umiestnenie GPS, všetky konektory zástrčky a prehrávanie.