Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179534
Android 13.0
2 GB/4 GB/6 GB/8 GB RAM 16 GB/32 GB/64GB 128G ROM GPS navigácia Vertikálna obrazovka Tesla DVD Multimédiá s GPS/Bluetooth/RDS/Rádio/3G/4G/WIFI/USB/SWC/SWC/CARPLAY/COMOAF/COMOAF
Priateľ, od dnešného dňa bezplatný HD Back Camera 60Usd.
Najnovšia GPS mapa 90usd ako darček teraz.
Kľúčoví výkonní:
1. IPS+2,5D obrazovka,
2. Super hardvérový výkon,
3. Vstavaný modul WiFi a podporu 5G
4. Zadná kamera/DVR: podpora (DVR je voliteľná)
5.
6. Bluetooth Handfree.Bluetooth Telefón
7. Podporte rozdelenú obrazovku, spustite 2 aplikácie na obrazovke bok po boku
8. DAB+: podpora (DAB+ je voliteľná)
9. Podporte CarPlay (vstavaná špičková verzia, iné sú voliteľné)
10, Podporte Android Auto (voliteľné)
11. BUILT-In DSP (iba pre osem základnej verzie)
12. Podpora RGB (vstavaná špičková verzia) Certifikácia: CE FCC ROHS Napätie: DC12V-14V Vstavané WiFi Go na internet podľa osobného hotspotu alebo WiFi Perfektná podpora klimatizácie Klimatizácia Informácie Perfektné podporné ovládanie volantu Obrázok na obrázku (PIP) Funkcia, dva obrázky môžu byť na jednej obrazovke, používateľ môže zmazať zobrazenie vstavaného Bluetooth 5.0 pre mobilné hands-free (zahrnúť telefónny zoznam, zoznam hovorov, prijatý hovor, nerecevidovaný hovor, zmeškaný hovor) Bluetooth Music s hudobným spektrom Vstavaná funkcia GPS, podporu online mapy GPS a offline GPS Map Radio Radio Rádio: FM/AM je možné uložiť 30 staníc. Na DVD videa DVD: MP4, H.264, WMV, AVI, RM/RMVB, VOB, 1080p Video a viac zvuku: MP3, WMA, WAV a ďalšie môžu samostatne nastaviť zväzky hudby/videa s vynikajúcim jasom farby obrazovky, Užívateľ môže frely prispôsobiť nastaviteľným jasom Dva modelové podsvietenie: Denný a nočný zvukový výstup 4*60W, EQ: 9 Equizary pre zvukový jazyk OSD: Angličtina / Ruská / francúzska / nemecká / španielčina / talianska / arabská / portugalčina / turecký / thajský / políc / Hebrejsky všetkých 53 jazykov
| Podporte DAB+ | Áno |
| Napätie | 12V |
| Materiál | Príjemný |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Podporovať TPMS | Áno |
| Odvolanie | 128g |
| Podporovať CarPlay | Áno |
| Rozlíšenie | 1024*768 |
| Podpora 3G /4G /5G | Áno |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| OEM č. | Nice70 |
| Tunerový typ | najlepšie |
| Predvolená stanica | Pre celú krajinu |
| wifi | Áno |
| Podporte rozdelenú obrazovku | Áno |
| Ford Model | Okraj |
| Chemický | Žiadny |
| Vstavaný GPS | Áno |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Operačný systém | Android |
| Záruka | Jeden rok |
| Rozhranie | ISO |
| Kategória | najlepšie |
| Procesor | najlepšie |
| Podporte zadnú kameru | Áno |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Podpora OBD2 | Áno |
| Vstavaný DSP | Áno |
| Podporovať riadenie volantu | Áno |
| Pre značky/model vozidiel | Ford |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Veľkosť | 9,7 " |
| Búchať | 8G |
| Podporte Android Auto | Áno |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Podporte prednú kameru | Áno |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Hraničný rok | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Značka | Špičkový KOSD |
| Príslušenstvo | najlepšie |
| Čipová sada | najlepšie |
| Veľkosť položky | 35*30*20 cm |
| Vrátane rámca | Áno |
| Výkon | 4*60W |
| Váha položky | 3kg |
| Podporovať DVR | Áno |
| Rozhlas | NXP6856, Fm/am/rds |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Jedáleň | Dvojitý din |
Povinné polia sú označené *
čím vyššia je verzia android, tým väčšia je pamäť; čím viac funkcií bude mať, tým bude stabilnejší systém. farebné gombíky môžete zmeniť farbu tlačidla. verzia t4plus, t8, ts18, t10 podporuje zrkadlenie pripojenia mobilných telefónov
produkt 1,170-stupňový uhol zadného pohľadu, ktorý eliminuje veľké množstvo slepých škvŕn. 2.ltra-clear forment, mäkké farby, kvalita prirodzeného obrazu a jemné detaily. 3,100% vodotesný dizajn na zabezpečenie stability používania. zložiť
ospravedlňujeme sa, náš produkt nemôže podporiť funkciu volantu pôvodného továrne. odporúčame zakúpenie nášho externého multifunkčného tlačidla volantu volantu, ktoré má pôvodný štýl automobilu, viac a silnejšie funkcie, stabilné pripojenie a môže
dobrá správa! dobrá správa! nové produkty na trhu! výmena zadarmo do 2 rokov! návraty zadarmo! lode do 24 hodín!
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
prosím, všimnite si! aj keď sme vynaložili všetko úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku, pred nákupom skontrolujte rok vášho vozidla, veľkosť a tvar stredovej konzoly. rádio 7 palcov pre ford focus/mondeo/s-max/galaxy/kuga/c-max/connect/fiesta/transit ford
štartér automobilového skoku 18800 mah benzínové nafty batérie s batériou s led svetlom automatické batérie buster buster 1200a štartovacie zariadenie 12v funkcia: 1. výkonný spustenie motora: tento štartér s skokom automobilu je navrhnutý tak, aby začal
uplatniteľné modely a roky poznámka: prosím, kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte systémový model, môžete poslať centrálny riadiaci graf pôvodného vozidla zákazníckemu servisu a dať podrobnému modelu a roka automobilu zákazníckemu servisu, ďakujem!
obrazovka displeja: nie typ reproduktora: prenosný aplikácia podpory: nie komunikácia: usb podpora apt-x: nie zvukový crossover: obojsmerne inteligentný osobný asistent: žiadny diaľkové ovládanie: nie nepremokavé:
>> táto jednotka vystrelí nasledujúci model automobilu pre volkswagen touareg 2005-2011 pre volkswagen multivan/transporter 2005-2009 poznámka: tento produkt nemá ovládač dvd. >> 8,8 '' android 14.0 multimediálny hráč gps navigácia wifi car pre rádio
vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou dvd radio, zamerania sa na zahraničné trhy. dobrá cena továrne, akceptujte agenta country city oem.ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra-
pripomenutie pred nákupom * všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. * po objednávke napíšte svoje celé meno a správnu adresu pomocou psč. * predtým, ako urobíte ponuku na objednávku,
vitajte v globálnom obchode eternal family. vyberte si svoje obľúbené produkty. vychádzajú z vysokokvalitných služieb, prežívame kvalitu a pracujte s integritou. účelom je využiť náš úprimný wechat na výmenu spokojnosti zákazníkov s našimi službami naše
tento produkt je veľkým čistým elektrickým produktom s batériou, takže na prepravu existuje len málo logistických kanálov a občas musí čakať na lety. ak sa ponáhľate, môžete si objednať priamo z nášho zámorského skladu, kde je tovar k dispozícii. ak
【v50 je dvojkanálová doska s predným fotoaparátom a 140 ° zadnou kamerou a 60 ° zadnou kamerou a 140 ° zadnou kamerou. back. poskytujeme vám vynikajúcu ostrosť videa a pozoruhodnú kvalitu produktu s neuveriteľne dobrou hodnotou a poskytujeme doplnok fotoaparátu (vynikajúce
>> mekede 360 ° panoramatická kamera hd zadná / predná / ľavá / pravá 3d 360 view bird view panoramatické príslušenstvo pre multimediálny hráč mp5 >> prečo zvoliť mekede? 1. www.formove.sk top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.