Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179495
>> Prečo zvoliť oficiálny obchod RNABAU? 1. Oficiálny obchod so značkou RNABAU, jedna z desiatich najlepších značkových spoločností na www.formove.sk, je tiež vynikajúcim obchodom s značkou certifikovanou spoločnosťou www.formove.sk, ktorá je veľmi milovaná spotrebiteľmi! 2. Naším cieľom je dosiahnuť zážitok a služby nakupovania, ktoré uspokojujú spotrebiteľov ďaleko pred ostatnými obchodmi. Neustále sa snažíme upgradovať a inovovať naše multimediálne prehrávanie hardvéru a softvéru na prehrávanie automobilov, čo vám poskytuje lepší zážitok zo servisu.
3. Zaručujeme, že všetky výrobky sú dodávané priamo z továrne! A pred odoslaním sa podrobujú prísnej kontrole kvality, aby vám poskytli výrobky najvyššej kvality a najpriaznivejšie ceny!
| Chemický | Žiadny |
| Operačný systém | Android |
| Výkon | 4*45W |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Váha položky | 2kg |
| Formát digitálnych médií | CD, Mp3, WMA, Mp4, Jpeg |
| Predvolená stanica | Fm/am |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Čipová sada | 7862/TS10/T5 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Ovládanie hlasu, Karplay, Reverzný vstup, Vrátane diaľkového ovládača, Deliteľská obrazovka, Android Auto, dsp, Prehrávač, Nabíjačka |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Rozhranie | 32g/64g/128 g/256g |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Búchať | 12g |
| Napätie | 12V |
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | QLED+ABS |
| Pre značky/model vozidiel | Volvo |
| Veľkosť | 9" |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Príslušenstvo | Vrátane |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Rozlíšenie | QLED 2000*1200/QLED 1280*720 |
| Značka | Rnabau |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 9 |
| Procesor | 4/8 jadro |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Vietnamský, Jidiš, hindčina, Urdu India, Angličtina, Indonézia, Taliansky, Arménsky, maďarský, Španielsky, Hebrejčina, Ukrajinský, Grécky, Baskický španielsky, Waleský, Turecký, Thajský, Svalstvo, Slovinský, Srbský, Slovenský, Švédsky, japonský, Nórsky, Portugalský, Macedónsky, Malajský, Maltský, Rumunský, Litovský, Lotyš, Latinský, český, Katalánsky, Chorvátsky, Galícia, Holanďan, Haitský kreol, Kórejský, fínsky, Gruzínsky, Filipínsky, Francúzsky, Perzský, Dánsky, Booleovský text (holandská Južná Afrika), nemecký, Ruský, Leštiť, Islandský, Estónsky, Bulharský, Bieloruský, Írsky, Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri |
| Model Volvo | XC90 |
Povinné polia sú označené *
android 13.0 2 gb/4 gb/6 gb/8 gb ram 16 gb/32 gb/64gb 128g rom gps navigácia vertikálna obrazovka tesla dvd multimédiá s gps/bluetooth/rds/rádio/3g/4g/wifi/usb/swc/swc/carplay/comoaf/comoaf priateľ, od dnešného dňa bezplatný hd back camera 60usd. najnovšia
názov produktu misayaee car zadný výhľad záložnej kamery pre mercedes-benz m ml gl r trieda w163 w164 x164 w251 mb ml320 350 450 500 550 300 top top funkcia v topovaních s pokynmi pre prepínanie parkovania alebo použite odolný a stabilný 4-kolíkový kábel inštalácia
voliteľné externé zariadenia kliknutím na obrázok môžete kúpiť ďalšie voliteľné externé príslušenstvo, ak ho potrebujete. úplne nový rádiový prehrávač s androidom parametre hráčskych modelov podporte bezdrôtové carplay a wireless
produkt 1,170-stupňový uhol zadného pohľadu, ktorý eliminuje veľké množstvo slepých škvŕn. 2.ltra-clear forment, mäkké farby, kvalita prirodzeného obrazu a jemné detaily. 3,100% vodotesný dizajn na zabezpečenie stability používania. zložiť
špecifikácia: typ položky: kúrenie a ventilátory certifikácia: žiadne pôvod: pevninská čína názov modelu: fanúšikovia typ materiálu: pp výber napätia (voliteľné): 5v/12v/24v vstupné napätie: 5v (nabíjanie
špecifikácie fotoaparátu: 1. senzor obrazu: ahd/cvbs 2. rovnako ako fisheye. 170 stupňov diagonálne, 170 stupňov horizontálne 3. efektívne pixely: ahd 1920*1080/cvbs 1280 x 720 pixelov. 4. vodná odolná: ip69 5. výkon: dc 12v 6.
---> poznámka:-starostlivo skontrolujte, či je váš automobilový rok, model a central control schetegrame pred nákupom produktu, a starostlivo skontrolujte preventívne opatrenia uvedené na stránke s podrobnosťami, aby ste sa uistili, že nekúpite nesprávny produkt! ďakujem
2 v 1 boxe wireless carplay android auto wireless spotify pre mazda toyota mercedes peugeot volvo support netflix musíte vidieť pred nákupom: všimnite si: -ak vaše auto nie je v továrni oem wired carplay alebo android auto, dokonca si kúpte náš produkt,
dual dash cam 4k+1080p (4k predná kamera+1080p zadná kamera) zariadenie má dotykovú obrazovku 2,5d 10,26 palca ips, ktorý má rozlíšenie obrazovky 600 x 1600. 4k dash cam má 8 megapixelov, 170 ° širokopásmový uhol, môže vám veľmi jasne zachytiť číslo prednej poznávacej
vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou dvd radio, zamerania sa na zahraničné trhy. dobrá cena továrne, akceptujte agenta country city oem.ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra-
tipy na využitie produktu adaptér h-air je vhodný iba pre autá s káblovou kartou alebo káblom android auto.
úvod funkcie: 1. pracujte s bezdrôtovým apple carplay, párovanie cez bluetooth, prenos cez wifi. 2. nová funkcia airplay, spojená s káblom usb, prehrávanie filmu/navigácie/hudby s iphone 3. pracovať tiež s káblovým carplayom, najskôr vypnite wifi a pripojte sa
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
opis postavený bezdrôtový bt, navigačný systém gps. funkcia: ● vysoké rozlíšenie 10-palcové 2,5d temperované sklenené zrkadlo automatický rádiový prehrávač ● portrét/krajina: obrazovka je možné otáčať o 180 ° a dá sa kedykoľvek
popis popis popis špecifikácia položka hodnota typ dual-zone typ chladenia compressor cholading režim mraznička, chladnička abs teplotný rozsah chladničky: +5 ℃ až +15 ℃; zmrazenie: -18 ℃ napätie 12v, 24v power 40w veľkosť 545*475*630 mm záruka 12 mesiacov certification
nové autá zadné zobrazenie parkovacia kamera parkovacia kamera 95760-a2100 95760a2100 pre hyundai santa fe 13-16 / kia ceed 12-16 pozor: pred zakúpením nezabudnite zavolať miestnemu predajcovi a overte, či je vaše číslo dielu presnou zhodou s týmto číslom dielu nadviazanie
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015