Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w179382
Opis
1. 5050 LED má všetky farby, biela žltá zelená fialová a tak ďalej. A 5050 -LED prúžk je 15led korálky/m.
2. 24 Kľúčová vzdialená batéria: Žiadna batéria (CR2025), môžete si kúpiť batériu CR2025 z vašej krajiny alebo kontaktovať predajcu, aby ste si kúpili jednu batériu.
3. Vzdialený rozdiel:
(1) IR set /3Key set Only IR diaľkové ovládanie /3Key, žiadne ovládacie prvky aplikácie.
(2) Sada Bluetooth má diaľkové ovládanie a ovládacie prvky aplikácie
(3) Sada WiFi má diaľkové ovládanie a ovládanie aplikácií (spolupracuje s asistentom Google/Alexa)
4. Tento pás je 5V, žiadny vodotesný
5. O dĺžke:
1 m = 1 roll 1 m
2m = 1 hod
3 m = 1 hod
4m = 1 roll 4m
5 m = 1 roll 5m
10 m = 1 roll 10m
15 m = 1 roll 15m
20 m = 2 roll 10 m
25 m = 1 roll 10m+1 roll 15m
30 m = 2 Roll 15 m
5V USB 5050 LED pásik
Žiadosti
Osvetlenie 5050 RGB
3 Kľúčový režim
1,21 Rôzne dinamové režimy
2. Kláves pre diaľku (hore/dole)
Rýchlostný kľúč (rýchly/pomalý)
3,20 Rôzne statické režimy
Šípka označuje pripojenie
24KY IR radič
Upozorňujeme, že riadiaca vzdialenosť je v rozmedzí 10 metrov. Nedá sa pripojiť k telefónnej aplikácii.
Ovládač 24Key Bluetooth
Táto súprava môže aplikáciu pripojiť.
Inštalačné pokyny
1.Priptujte povrch.
2. Narezajte správnu dĺžku.
3. Zadajte a pripojte.
4.Arrow označuje pripojenie a potom pripojte napájací zdroj.
môžu byť používané zariadenia s 5V adaptérom
1. Ďakujem za vašu návštevu v mojom obchode !!!
2.Ak existuje nejaká otázka, neváhajte a kontaktujte predajcu.
3. Majte pekný deň !!
| Je inteligentné zariadenie | Áno |
| LED čipový model | SMD5050 |
| Typ položky | Vylúčiť |
| Farba | Rgb |
| Číslo LED/M | Dekorácia spálňa kuchyňa LED ľahké girlandy televízne podsvietenie |
| Priemerný život (HRS) | 50000 |
| Značka LED čipu | Epistar |
| Špecifikácie (svetlé guľôčky / m) | 15 LED diódy |
| RGB LED pásik | 5050 SMD |
| RGB diaľkový ovládač | Mini 24Keys diaľkový diaľkový ovládač pre RGB farebný prúžk/Neónová stuha |
| Množstvo LED | 15led/m (5050) |
| Generovanie energie | Vždy |
| LED názov | LED svetlo pásma/RGB páska/RGB LED/podsvietenie/LED dióda TIRA |
| Pruh | 5V USB LED pásik |
| Ochranná sadzba | IP20 nepriestrelný |
| Zdroj energie | DC |
| Typ pruhu | SMD |
| Osvedčenie | ce |
| Značka | Nimimoon |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Dĺžka prúžku USB | 1m/2m/3m/4m/5m/10m/15m/20m/25m/30m |
| Náhoda | Obývacia izba |
| Typ | USB |
| Spotreba energie (bez W/m) | 2,88 W/m |
| Aplikácia | TV/obývacia izba/spálňa/záhrada/diaľnica/počítač |
| Napätie | 5V |
| Číslo modelu | LED svetlá pre izbu USB LED svetlo LED LED pásové vianočné svetlá |
| Vodotesný | No |
| Farebná teplota (k) | Festoon LED svetlo RGB pásky LED svetlá pre dekoráciu miestnosti vonku |
| batéria | Žiadna batéria (CR2025) |
Fungujú perfektne, inštalácia je jednoduchá, aplikácia je super intuitívna na používanie, veľmi vyhovujúce, myslím, že si kúpim iného
Povinné polia sú označené *
parameter: ovládanie obvodu: 12 v sa skrýva obvod, výstup konštantného prúdu (prúd a napätie sú nastaviteľné) špecifikácie výstupu: max 4a rozsah aplikácie: 1w-3w-4,75w 405/445/450/520nm červená, zelená a modrý laserový hnací obvod špecifikácie
led žiariaca klobúk 5v led matica led matica posúvanie textu zobrazenie správa správa pzorva programovateľná aplikácia viacjazyčná disco párty cool baseballová čiapka podrobnosti o produkte: ▻ hat pixels: 16x32 bodky ▻ veľkosť obrazovky: 170*70*0,25
usb 5v cob led pásové svetlá veľmi tenké 2,7 mm viacfarebné 480leds 1 m 2 m pre počítač vnútorné lineárne pásky druhé tipy: s jednotkou 0,5 m. bude kĺbové za každých 0,5 m. z dôvodu technického a výrobného obmedzenia, takže je normálne, aby sa
drevená led svetlo display základná základňa okrúhly kryštál sklenený svetlo základný stojan drevená osvetlená displeja base pre krištáľové sklenené živicové umenie funkcia: 1. efektívne: využitie led žiaroviek je drevená led svetlo displejová
jadrová explózia huba oblakovej žiarovky živice jadrová bomba model atmosféra lampa usb nabíjanie pre domácu obývaciu izbu dekor vlastnosti: 1. veľkolepé osvetlenie: umelecké zobrazenie. tour jadrová výbuchová huba cloudová lampa zachytáva predstavenie
opis produktu nový 5mw 445nm 450nm true blue ray prenosný laserový ukazovateľ pera visible lazer point špecifikácia výstupný výkon:
1w mini downlight cold white /white white led zasadené stropné svetlá dc12v pre domáce osvetlenie vstupné napätie: dc12v rozsah frekvencie: 50 hz-60 hz faktor:> 0,9 výkonová účinnosť:> 85% spotreba systému: 1 w led soure:
produkt: nočné svetlo materiál: plast farba: ako je znázornené veľkosť: asi 8,5*7 cm (3,35*2,76in) balenie: 1pc nočné svetlo poznámka: 1. z dôvodu rozdielu v svetle a obrazovke sa farba produktu môže mierne líšiť od obrázka. 2.
dôležitá poznámka: nepozerajte sa priamo na laserové svetlo, aby ste sa vyhli zraneniu očí. vlastnosti: multifunkčné disco svetlá: 3 zvukové režimy + 7 režimov osvetlenia + flash + ovládanie rýchlosti otáčania + ovládanie rýchlosti blesku. 7
mnoho televíznych modelov používa rôzne rôzne sady led prúžkov. zodpovedajte prúžkam zobrazeným na fotografii originály v televízii pred objednaním. ak si nie ste istí, či je kompatibilný, môžete zapnúť vnútornú časť televízora, urobte fotografiu a pošlite
led kempingová lampa stanu lampa mini kempingové svetlo vonkajšie turistické nočné zavesenie light light light pracovné svetlo bez batérie popis: názov produktu: multifunkčné kempingové svetlo veľkosť produktu: 66 mm 45 mm hmotnosť
informácie o produkte podmienka: úplne nový balíček obsahuje: 1set = 2 ks led pásik počet korálikov led: 6 led na pás každé napätie led žiarovky: 6v veľkosť (dĺžka): 580 mm
multifunkčný alarmový bleskový signál strobe lampa mini červená modrá led led výstraha svetlo vodotesné nabíjanie usb za jazdu na núdzovej situácii funkcia: 1. výstražné svetlo: červená a modrá dvojfarebná výstražná výstražná blikajúca ramenná
nový led podsvietený bar materiál: hliník 1 televízor pre súpravu 2ks 48led 542 mm ako je vidieť na obrázkoch, výrobky sa testujú pred odoslaním, takže si môžete byť istí, že si môžete kúpiť! ste vítaní prísť na objednávku!
popis: space night light: toto očarujúce nočné svetlo astronauta vyzerá roztomilé a rozmarne, pre roztomilé dekorácie miestnosti. je ľahké prilákať pozornosť detí a sprevádzať dieťa pokojne spať vesmírna lampa pre detskú izbu: nebojte sa tmy? táto
2000mw 808nm infračervená laserová dióda c-mount ld pre zelené laserové čerpadlo parametre vlnová dĺžka: 805nm ± 5 výstupný výkon: 2000mw oblasť emitujúca svetlo: 100*1um pracovný aktuálny: i aplikácia 1.c - encapsulácia
láskavo poznámka: po úplnom rozložení sa musí rozsvietiť prúžok led ligh, nezasierajte sa v rolke, inak sa topí a nefunguje, čo môže spôsobiť bezpečnostný problém. špecifikácia: typ: 360 okrúhlych led neónových pásov vstupné
Kupujúci
super